Zawody i wydarzenia

Team Dragon Mistrzem Polski!

W dniach 9-11.04.2015 na wodach Bałtyku w okolicach Półwyspu Helskiego rozegrane zostały I Oficjalne Trollingowe Mistrzostwa Polski w łowieniu łososi.

Bardzo miło nam tym samym poinformować, że ekipa Team Dragon w składzie Adam Schmid (skipper), Grzegorz Zielazny, Piotr Jamiński i Marek Stryk, startująca na łodzi LULU IV, wygrała zawody i zdobyła tytuł Mistrza Polski w wędkarstwie trollingowym.
W klasyfikacji ogólnej nasza załoga zdobyła 616 pkt, łowiąc w ciągu 3 dni, 9 pięknych łososi, w tym 6 powyżej metra. Na następnych miejscach uplasowały się załogi łodzi Marinero II – 605pkt i Kingfisher – 523pkt. Zawody odbyły się przy pięknej pogodzie, dopisali zarówno startujący jak i organizatorzy a co najważniejsze ryby. Złowiono w sumie ponad 150 łososi w tym kilka sztuk ponad 110cm. Dodatkową nagrodę za największą złowioną rybę otrzymała załoga łodzi Hunters Team za łososia o długości 118 cm.